Szegényes felhozatal a tartományi bajnokságon

Szombaton Újvidéken rendezték meg a vajdasági felnőtt asztalitenisz-bajnokságot. A tartományi megmérettetésen mindössze 21 férfi és 11 női pingpongozó vett részt az egyéni és páros versenyszámokban. A férfiak mezőnyében kisebb meglepetésre nem az olimpiai részvételt kiharcoló szerb asztalitenisz-válogatott főhőse, DimitrijeLevajac diadalmaskodott, a Banat játékosa ugyanis a döntőben 3:0-ra kikapott MarkoPopovićtól. A harmadik helyet BenkőÁkos és IvorKatić szerezte meg. A nőknél a fináléban MakszutiAnetta 3:2-re legyőzte DraganaVignjevićet, míg a dobogó legalsó fokára TijanaJokić és MészárosIzabella állt fel. Férfi párosban a Kostadinović/Takarics, női párosban a Makszuti/Vignjević, vegyesben pedig a Katić/Makszuti szerzett aranyérmet.