Lukić-dupla Lučaniban

A TSC könnyedén elhozta a pontokat a Mladosttól – Éllovast vert idegenben a Tisza!

SZUPERLIGA

Lučani: Mladost–TSC 0:3 (0:2)

Városi stadion, 300 néző, vezette: Stojiljković (Kragujevac). Góllövők: Lukić a 13. és a 73., Milićević a 41. percben.

Mladost: Zečević, Jovanović (Eliomar), Sinđić, Odita, Bojović, Radivojević (Stanko), Leković, Milošević, Pavlović, Stojanović, Šatara.

TSC: Filipović, Skopljak, Tomanović, Tumbasević, Miličević, Szilágyi (Galić), Antonić, Babić, Duronjić (Arsenijević), Grabež, Lukić (Rovčanin).

A topolyaiak már az első percekben magukhoz ragadták a játék irányítását, és gyorsan megszerezték a vezetést. A gólt követően is az ő akaratuk érvényesült a pályán, és az első játékrész végén Milićević tovább növelte csapata előnyét. A második félidőben sem változott a játék képe. Egy szép támadás során Grabež remekül indította Lukićot, aki megszerezte 11. bajnoki találatát, amivel jelenleg a góllövőlista élén áll.

A 17. forduló: Partizan–Javor 6:2, Inđija–Mačva 0:0, Vojvodina–Napredak 2:1, Čukarički–Rad 2:0, Mladost–TSC 0:3, Voždovac–Proleter 2:0, Radnički (N)–Crvena zvezda 0:2, Spartcus–Radnik 3:1.

5

A következő forduló (november 30-án): Javor–Radnički (N), Crvena zvezda–Voždovac, Proleter–Mladost, TSC–Spartacus, Radnik–Čukarički, Rad–Vojvodina, Napredak–Inđija, Mačva–Partizan.

I. LIGA

A 21. forduló: RFK–Smederevo 3:1, Budućnost–Novi Pazar 1:0, Kolubara–Zemun 0:0, Trayal–Radnički (P) 0:1, Žarkovo–Kabel 0:1, Zlatibor–Dinamo 1:1, Sinđelić–Bačka (P) 0:2, Metalac–Radnički 1923 0:0.

14

A következő forduló (november 30-án): Smederevo–Metalac, Radnički 1923–Sinđelić, Bačka (P)–Zlatibor, Dinamo–Žarkovo, Kabel–Trayal, Radnički (P)–Kolubara, Zemun–Budućnost, Novi Pazar–RFK.

I. VAJDASÁGI LIGA

A 15. forduló: Železničar–Omladinac 6:1, Bratstvo–1. Maj 1:0, Kozara–Radnički (N) 2:3, Dinamo–Borac 3:0, Becse–Radnički 1912 3:1, Vojvodina–Radnički (M) 1:2, Vršac–Bácska 1901 2:0, Dunav–Hajduk 1:1.

Csonoplya: Sloga–Tisza 0:2 (0:1)

Csonoplyai pálya, 150 néző, vezette: Krneta (Palánka). Góllövő: Živković a 30. és az 55. percben.

Sloga: Lapčić, Grgić, Panić, Stojišić, Venić, Rajcsányi, Sekulić, Kemény, Pulić, Kovačević, Balić.

Tisza: Tasić, Milijašević (Prekrpaj), Bjelobrk, Kiss, Šicar, Žmukić, Živković, Arežina, Đuranović Panić, Nagy (Mandić).

Az őszi idény utolsó fordulójában Csonoplyán vendégszerepeltek az adorjániak. Az eddig veretlen Sloga csapatával mérték össze tudásukat. A rendkívül dinamikus és sportszerű találkozón az adorjániak kezdettől fogva fölényben játszottak, gólhelyzeteket teremtettek, ám találatra a 30. percig várni kellett. Ekkor egy gyors támadás során Živkovic tört előre, és 20 méterről szép gólt lőtt. A találkozó folytatásában a két csapat nagy küzdelmet vívott egymással. Az adorjániak Živković újabb remek találatával megduplázták előnyüket. A hazaiaknak is voltak helyzeteik, de azokat nem sikerült értékesíteniük, így a bajnokság során elszenvedték első vereségüket az adorjániak, pedig megszerezték hetedik győzelmüket, és három ponttal tértek haza.

A 15. forduló: Krila Krajine–Bácska (P) 0:1, Tekstilac–Bajsa 1:0, Stari Grad–Tavankut 9:1, Crvenka–Mladost (T) 2:4, Radnički (Z)–ČSK 0:3, Sloga–Tisza 0:2, Vojvodina–Mladost (A) 1:2, Vrbas–Mladost (P) 0:1.