Szabadka: Spartacus Prozivka–Becse 9:11 (3:2, 4:4, 2:2, 0:3)

Harcosok sorakozója lakótelepi medence, 300 néző, vezette: Virijević, Petrović (Nagybecskerek).

Spartacus Prozivka: Ćalasan, Čabrilo 2, Varkulya Cs., Ivković 1, Varkulya V., Konatar, Ivošević 2, Bulajić 3, Nedeljković, Klinovski, Stojanović, Jakić, Zeljković, Dmitrašinović.

Becse: Murašov, Velimirov, Čavić 2, Ćurčin, Katić 1, Mészáros 2, Pantić, Perić 1, Kovačev, Jović, Sašin 2, Korovljev, Bušić, Krstonošić 3.

Nagy esélyt mulasztott el a szabadkai csapat, hogy újoncként győzelemmel kezdje a bajnokságot. A fiatal hazai együttes három negyeden át vezetett, gyakran két góllal is, az utolsó nyolc percben azonban az óbecseiek három alkalommal bevették Ćalasan kapuját, míg a Spartacus Prozivka csak ziccerig és kapufáig jutott.

Az 1. forduló többi eredménye: TAŠ–Novi Beograd 11. april 6:14, Banjica–Beograd 18:9, a Stari Grad–Valjevo mérkőzést lapzártánk után játszották.