Adai sikerek Akasztón

Szombaton Ada testvértelepülésén, a Bács-Kiskun megyei Akasztón második alkalommal tartották meg a Bianca Kupa elnevezésű utánpótlás labdarúgótornát, melyen három csapattal részt vett az adai klub is. Az AFK ifjú labdarúgóira nem is lehetett panasz, hiszen az ovisok és az U11-s együttes is első lett saját korosztályában, az U13-s gárda pedig a 4. helyen végzett. A legfiatalabbaknál körmérkőzések után alakult ki a végeredmény, ott a győztes adaiak mellett a többi résztvevő is aranyérmet kapott. Az U11-s korosztályban a kék-fehérek nagy fölénnyel végeztek az élen, Kiss Norbert tanítványai a döntőben 8:0-ra verték az Izsák csapatát. Az adaiak a magyarországi versenyen a két első hely mellett két különdíjat is nyertek: az U11-s mezőnyben Vámos László, az U13-s generációnál pedig Sándor Csanád lett a legjobb játékos.