Szombat
KERÉKPÁROZÁS
12.15, M4 Sport és 13.45, Eurosport 2: Tour de Hongrie, 5. szakasz.
15.30, Eurosport 2: Criterium du Dauphiné Libéré, 7. szakasz.
KOSÁRLABDA
19.00, Arena Sport 1: Crvena zvezda–Partizan (Szuperliga, döntő, 3. mérkőzés).
MOTORSPORT
9.00 és 12.35, Spíler1, Sportklub 1: gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, szabadedzés és időmérő.
RÖPLABDA
Nemzetek Ligája, férfiak: Oroszország–Kanada (13.00, Sportklub 3), Ausztrália–Olaszország (16.00, Sportklub 2), Irán–Lengyelország (16.00, Sportklub 4), Egyesült Államok–Németország (17.00, Sportklub 3), Bulgária–Japán (19.40, Sportklub 3), Portugália–Szerbia (20.00, Sportklub 1), Franciaország–Argentína (20.00, Sportklub 3).
14.45, Duna World: Magyarország–Ausztria (női arany Európa-liga).
TENISZ
11.00, Digi Sport 2: WTA-torna, ’s-Hertogenbosch.
13.00, Sport 2, Arena Sport 1: ATP-torna, Stuttgart, elődöntő.
13.00, Digi Sport 3: WTA-torna, Nottingham.
15.00, Sport 1, Arena Sport 2: ATP-torna, ’s-Hertogenbosch, elődöntő.
ÚSZÁS
9.15, M4 Sport: nyíltvízi magyar országos bajnokság és FINA világkupa-verseny, Balatonfüred.
17.00, Arena Sport 5: Mare Nostrum-sorozat, Barcelona.
Vasárnap
ATLÉTIKA
19.00, Sportklub 4, 20.00, Sportklub 1 és 20.30, Sportklub 4: Gyémánt Liga, Rabat.
KERÉKPÁROZÁS
12.45, M4 Sport és Eurosport 2: Tour de Hongrie, 6. szakasz.
15.45, Eurosport 1: Criterium du Dauphiné Libéré, 8. szakasz.
KÉZILABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező: Magyarország–Olaszország (17.45, M4 Sport), Szerbia–Svájc (17.50, RTS 2).
RÖPLABDA
Nemzetek Ligája, férfiak: Lengyelország–Kanada (13.00, Sportklub 3), Argentína–Németország (14.00, Sportklub 4), Kína–Szerbia (16.00, Sportklub 1), Irán–Oroszország (16.00, Sportklub HD), Franciaország–Egyesült Államok (17.00, Sportklub 2), Portugália–Brazília (19.00, Sportklub 3), Olaszország–Bulgária (19.40, Sportklub HD).
TENISZ
12.00, Digi Sport 1: WTA-torna, ’s-Hertogenbosch, döntő.
14.30, Sport 1, Arena Sport 2: ATP-torna, ’s-Hertogenbosch, döntő.
15.00, Sport 2, Arena Sport 1: ATP-torna, Stuttgart, döntő.
16.00, Digi Sport 2: WTA-torna, Nottingham, döntő.
MOTORSPORT
11.00, 12.20 és 14.00, Spíler1, Sportklub 1: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam.
ÚSZÁS
17.00, Arena Sport 4: Mare Nostrum-sorozat, Barcelona.