Ada: Halász József–Radnički (Bajmok) 39:30 (21:14)

A Műszaki Iskola sportcsarnoka, 120 néző, vezette: Ristić és Vujackov (mindketten Törökbecse).

Halász József: Popov, Fajka 9, Király 5, Telečki, Szügyi 1, Vučetić, Vacsik 5, Surányi 4, Kovács 9, Zombori, Aksin 6, Kozma.

Radnički: Matijašević, Maunović, N. Grahovac, Radulović, Dronjaković 7, Ivošević, Rothlflug 14, Dudás 1, Đurđić 2, A. Grahovac, Ivanović 6.

A Halász József csapata második helyen végzett a női I. liga északi csoportjában, miután a zárófordulóban hazai pályán fölényesen, 39:30 arányban nyert a bajmoki Radnički ellen. A vendégek csak az első néhány percben tudták tartani a tempót az adai lányokkal, akik ezután elhúztak, és a félidő derekán már hét-nyolc találattal is vezettek. A szünetre hétgólos hazai előnnyel vonultak a csapatok. A második félidő elejét elkönnyelműsködték az adai játékosok, és a bajmoki csapat hátránya két találatra apadt. A hazaiak ezután rákapcsoltak, és a játékrész második felében ismét jelentős előnyre tettek szert, így nagyarányú győzelmet arattak.

A 22. forduló többi eredménye: Jadran–Spartacus 32:41, Temerin–Mladost 26:23, Ravangrad–Mokrin 28:33, Dolovo–Proleter, a Laki–Kikinda mérkőzést később játsszák.

A sorrend: Kikinda 42, Halász József 34, Spartacus 29, Mladost 24, Mokrin 23, Proleter 21, Jadran,Temerin 19, Radnički 16, Laki, Dolovo 12, Ravangrad 9.