Ada: Halász József–Mladost (Szerbcsernye) 31:24 (13:7)

A Műszaki Iskola sportcsarnoka, 120 néző, vezette: Labus (Csúrog) és Milovac (Zsablya).

Halász József: Zaj 3, Fajka 5, Balázs 2, Király 3, Vučetić, Vacsik 5, Surányi, Kovács 9, Zombori, Dudić, Aksin 4, Kozma.

Mladost: Jurić, Ćaćić 3, Jošanović 1, Čosić B. 5, Ćosić T. 4, Bandobranski 4, Kojić 4, Đurić, Aksin 1, Beronja, Brborić, Stan, Nikolić 1, Kondić, Kulić

A Halász József csapata magabiztosan nyert hazai pályán 31:24 arányban a szerbcsernyei Mladost ellen. A mérkőzésen a vendégek szerezték meg az első találatot, de az adai csapat azonnal fordított, és a találkozó végéig magabiztosan vezetett. A hazaiak lendületesen támadtak, és a gyors ellentámadásokkal meglepték a vendégeket. Az adai lányok az első félidő hajrájában már 4-5 góllal vezettek, majd 13:7-es előnnyel vonultak a szünetre. A második félidő elején sikertelenül igyekezett felzárkózni a Mladost. A Halász megőrizte előnyét, majd növelte is, és a félidő hajrájában már 7-8 góllal vezetett, majd végül megérdemelten nyert.

A Kanizsa két győzelme

Magyarkanizsa adott otthont a Vajdasági Kézilabda-szövetség által az U12-es fiúk számára kiírt bajnokság második alsóházi tornájának, melyen a hazai együttes két győzelmet aratott. A csapat legeredményesebb játékosa Apró Botond volt, aki a Kikinda elleni találkozón 10, míg a Zenta ellen 9 gólt szerzett.

Eredmények: Kanizsa–Kikinda 21:7, Kanizsa–Zenta 21:5, Zenta–Spartacus 10:17, Spartacus–Kikinda 12:16. A sorrend a két torna után: Kanizsa 10, Kikinda 6, Spartacus 2, Zenta 0 pont.