Györe újra elődöntőben!

Györe László bejutott a 250-es ATP-torna elődöntőjébe a brazíliai Sao Paulóban, miután egy héten belül már másodszor győzte le az ifjú kanadai tehetséget, Félix Auger-Aliassimet. A riói finálé visszavágója 6:2, 3:6, 6:3-as eredménnyel zárult a zentai teniszező javára. Az első szettben Györe kétszer is el tudta venni ellenfele adogatását, a második játszmában azonban Félix breakelt. A meccs döntő szakaszában Györe 3:2-nél lépett el, végül harmadik meccslabdáját kihasználva bő 2 óra játék után újra győztesen hagyta el a pályát.

A diadal egyben azt is jelenti, hogy a szerbiai játékos az élő ranglistán a 32. helyre lép előre. Az elődöntőben az argentin Pella lesz Györe ellenfele, kettejük legutóbbi találkozásakor a zentai nyert.