Már második a TSC!

Zenta: TSC–Trayal 2:0 (1:0)

Városi stadion, 700 néző, vezette: Grujić (Niš). Góllövők: Szilágyi a 13. és Miličević a 75. percben.

TSC: Filipović, Svitić, Varga, Skopljak, Branković, Tomanović, Miličević (Galić), Szilágyi, Rovčanin (Plavšić), Arsenijević, Lukić (Sinkovits).

Trayal: Gašić, Radmanovac, Milisavljević, Radivojević, Liščević (Stanojević), Ousman (Kilibarda), Jovanović, Gogić, Đurović, Petrović.

A TSC felkészülten várta a tavaszi folytatást. A zentai stadionban a kruševaci Trayal felett aratott fontos győzelmével a liga második helyére zárkózott fel. A mérkőzés elejétől célratörő támadójátékkal lépett fel a topolyai gárda. Szilágyi egy kihagyott helyzetet követően a második kínálkozó alkalmat már nem hibázta el, és a 13. percben vezetést szerzett csapatának. Ezt követően is a topolyaiak domináltak, a vendégek pedig derekasan küzdöttek, de a 75. percben Miličević feltette az i-re a pontot, amikor egy kapu előtti kavarodásból másodszor is megadásra késztette az egyébként kiváló vendégkapust. @sz = T. P.

A 23. forduló: Becse–Inđija 1:0, TSC–Trayal 2:0, Žarkovo–Teleoptik 2:1, Javor–Borac 4:0, Zlatibor–Radnički 1923 1:3, Sinđelić–Novi Pazar 0:0, Budućnost–Bežanija 3:0. A Metalac–Sloboda mérkőzés lapzárta után ért véget.