2024. április 24., szerda
SZABADKAI SPORTHÍREK

Felemás eredmények

A Spartacus labdarúgói négy mérkőzést játszottak a törökországi edzőtáborban. Az első találkozón a Kék Galambok 3:0-s győzelmet arattak a zenicai Čelik felett, a másodikon 3:1-es vereséget szenvedtek a kazah Akzsajik csapatától, a harmadikon 1:1-es döntetlent játszottak a tbiliszi Dinamóval, a negyediken pedig 4:2 arányban alulmaradtak az ukrán Vorszkla csapatával szemben.

A Spartacus kosárlabdázói 90:70 arányú vereséget szenvedtek a belgrádi Dynamic ellen az I. liga hétvégi mérkőzésén. A tartalékos összeállításban pályára lépő szabadkai csapat jól tartotta magát a táblázat második helyén álló belgrádiakkal szemben, hiszen a negyedik negyed elején az esélyesebb vendégek előnye mindössze öt pont volt. A többi eredmény: Borac–Vojvodina 101:60, Mladost–Metalac 77:71, Zlatibor–Novi Pazar 100:86, Sloboda–Beovuk 93:84, Tamiš–Dunav 99:77. Az élcsoport: Borac 37, Dynamic és Novi Pazar 33, … 13. Spartacus 23 ponttal stb.

Továbbra is vezetik az I. B ligát a Spartacus Prozivka vízilabdázói. A Kék Delfinek a 9. fordulóban 22:7 arányban nyertek a Banja Luka ellen. A többi eredmény: Rasina–Dorćol 8:6, Palilula–NBG 11. april 9:11, Valis–Singidunum 9:10. Az élcsoport: Spartacus Prozivka 22, NBG 11. april 19, Singidunum 15 ponttal stb.