SZUPERLIGA
A 11. forduló: Čukarički–Dinamo 6:1, Vojvodina–Napredak 0:1, Radnik–Spartacus 0:0, Partizan–Voždovac 4:0, Mladost–Radnički (N) 0:1, Zemun–Crvena zvezda 1:2, Rad–Proleter 1:3, Mačva–OFK Bačka 2:0.
1. Crvena zvezda |
11 |
10 |
1 |
0 |
30:6 |
31 |
2. Partizan |
11 |
7 |
3 |
1 |
15:5 |
24 |
3. Radnički (N) |
11 |
7 |
3 |
1 |
20:11 |
24 |
4. Čukarički |
11 |
6 |
4 |
1 |
22:9 |
22 |
5. Mladost |
11 |
5 |
3 |
3 |
13:9 |
18 |
6. Napredak |
11 |
4 |
5 |
2 |
12:10 |
17 |
7. Vojvodina |
11 |
4 |
3 |
4 |
11:10 |
15 |
8. Proleter |
11 |
4 |
2 |
5 |
15:11 |
14 |
9. Mačva |
11 |
4 |
1 |
6 |
7:10 |
13 |
10. Rad |
11 |
4 |
1 |
6 |
9:13 |
13 |
11. OFK Bačka |
11 |
3 |
3 |
5 |
8:13 |
12 |
12. Voždovac |
11 |
3 |
2 |
6 |
7:15 |
11 |
13. Zemun |
11 |
2 |
3 |
6 |
11:16 |
9 |
14. Radnik |
11 |
2 |
2 |
7 |
5:16 |
8 |
15. Spartacus |
11 |
2 |
2 |
7 |
6:18 |
8 |
16. Dinamo |
11 |
2 |
0 |
9 |
4:23 |
6 |
A következő forduló (október 20-án): Dinamo–OFK Bačka, Proleter–Mačva, Crvena zvezda–Rad, Radnički (N)–Zemun, Voždovac–Mladost, Spartacus–Partizan, Napredak–Radnik, Čukarički–Vojvodina.
I. LIGA
Užice: Sloboda–TSC 0:2 (0:0)
Užicei városi stadion, 500 néző, vezette: Stojanović (Belgrád). Góllövők: Miličević a 78., Szilágyi a 86. percben.
Sloboda: Minić, Bempah (Starčević), Glišović (Ilić), Jezdimirović, Ristić (K), Gavrić, Filipović, Mirić, Mitrović, Obrenović, Tjeck Migne.
TSC: Filipović, Svitić, Babić (Miličević), Branković, Ponjević, Tomanović (K), Plavšić, Sinkovits, Milisavljević (Szilágyi), Pintér (Damnjanović), Galić.
Az első félidőben mindkét csapat elég sok hibával játszott, a TSC-nek több helyzete volt, gól azonban nem született. A játék képe megváltozott, amikor Szabó Zoltán vezetőedző cserékkel erősítette meg a támadósort. A két csere, Miličević és Szilágyi összjátékából született az első gól is. A találkozó vége előtt egy újabb szép topolyai akciót követően 20 méterről remek lövéssel Szilágyi állította be a végeredményt.
A 10. forduló: Inđija–Trayal 1:2, Teleoptik–Becse 3:0, Sloboda–TSC 0:2, Novi Pazar–Javor 0:3, Bežanija–Zlatibor 1:3, Budućnost–Sinđelić 1:1. A Borac–OFK Žarkovo találkozót ma játsszák. A Radnički 1923–Metalac találkozót elhalasztották.
1. Zlatibor |
10 |
8 |
1 |
1 |
21:6 |
25 |
2. Inđija |
10 |
8 |
1 |
1 |
18:4 |
25 |
3. Sinđelić |
10 |
6 |
4 |
0 |
13:4 |
22 |
4. Javor |
10 |
6 |
3 |
1 |
21:6 |
21 |
5. Bežanija |
10 |
5 |
1 |
4 |
15:11 |
16 |
6. TSC |
10 |
4 |
4 |
2 |
12:9 |
16 |
7. Metalac |
9 |
3 |
5 |
1 |
9:6 |
14 |
8. Teleoptik |
10 |
3 |
3 |
4 |
9:13 |
12 |
9. OFK Žarkovo |
9 |
3 |
2 |
4 |
10:9 |
11 |
10. Budućnost |
10 |
2 |
4 |
4 |
8:8 |
10 |
11. Radnički 1923 |
9 |
3 |
1 |
5 |
5:11 |
10 |
12. Trayal |
10 |
2 |
3 |
5 |
5:10 |
9 |
13. Becse |
10 |
3 |
0 |
7 |
8:20 |
9 |
14. Borac |
9 |
1 |
4 |
4 |
5:14 |
7 |
15. Novi Pazar |
10 |
0 |
4 |
6 |
3:14 |
4 |
16. Sloboda |
10 |
0 |
2 |
8 |
3:20 |
2 |
A következő forduló (október 13-án): Sinđelić–Inđija, Zlatibor–Budućnost, Javor–Bežanija, Metalac–Novi Pazar, OFK Žarkovo–Radnički 1923, TSC–Borac, Bece–Sloboda, Trayal–Teleoptik.
I. VAJDASÁGI LIGA
A 9. forduló: Vršac–Cement 2:0, Srbobran–Radnički (N) 0:0, Mladost–Železničar 2:0, ČSK–Kabel 0:5, Dinamo–Omladinac 0:1, Radnički (ÚP)–Borac 0:0, Radnički (M)–Dunav 4:1, Bratstvo–Crvena zvezda 4:2, Hajduk–Bácska 1901 2:0.
1. Hajduk |
9 |
8 |
1 |
0 |
13:0 |
25 |
2. Omladinac |
9 |
7 |
1 |
1 |
12:4 |
22 |
3. Kabel |
9 |
6 |
2 |
1 |
22:8 |
20 |
4. Bratstvo |
9 |
6 |
1 |
2 |
18:12 |
19 |
5. Radnički (N) |
8 |
3 |
5 |
0 |
8:2 |
14 |
6. Dinamo |
8 |
4 |
2 |
2 |
10:5 |
14 |
7. Železničar |
9 |
4 |
2 |
3 |
8:7 |
14 |
8. Radnički (M) |
9 |
3 |
3 |
3 |
12:9 |
12 |
9. Vršac |
8 |
4 |
0 |
4 |
10:8 |
12 |
10. Dunav |
9 |
3 |
3 |
3 |
10:9 |
12 |
11. Mladost |
9 |
4 |
0 |
5 |
8:16 |
12 |
12. Crvena zvezda |
9 |
3 |
2 |
4 |
11:12 |
11 |
13. Srbobran |
9 |
2 |
3 |
4 |
5:12 |
9 |
14. Bácska 1901 |
9 |
2 |
1 |
6 |
8:14 |
7 |
15. Borac |
8 |
1 |
2 |
5 |
7:11 |
5 |
16. Cement |
9 |
1 |
2 |
6 |
5:12 |
5 |
17. ČSK |
9 |
1 |
1 |
7 |
7:18 |
4 |
18. Radnički (ÚP) |
9 |
0 |
3 |
6 |
3:18 |
3 |
A következő forduló (október 13-án és 14-én): Cement–Bácska 1901, Crvena zvezda–Hajduk, Dunav–Bratstvo, Borac–Radnički (M), Kabel–Dinamo, Zelezničar–ČSK, Radnički (N)–Mladost, Vršac–Srbobran.
VAJDASÁGI LIGA – ÉSZAK
Bajsa: Bajsa–Mladost (P) 3:0 (3:0)
Bajsai pálya, 200 néző, vezette: Martinović (Kerény – Kljajićevo). Góllövők: Mihalecz az 5., Majoros a 15. és a 42. percben.
Bajsa: Damjanović, Boros, Marjanović (Pedić), Tresiglavić, Latyák (Kocsis), Horváth (Szakács), Majoros, Zsemberi, Majkić, Krivokapić, Mihalecz.
Mladost (P): Lenja, Ožvat, Plavšić, Šproh, Babjak, Adamek (Srdanović), Beronja (Poznanović), Kanja, Severini, Valentik (Kobilarov), Jakuš.
A jó formában játszó bajsaiak az elejétől veszélyes támadásokat vezettek, és már az 5. percben meg is szerezték a vezetést. A vendégek nem tudtak mit kezdeni az elfutó szélsőkkel. A hazaiak közül a kétgólos Majoros kitűnt a csapatból, de a többiek is jól játszottak. A második félidőben némileg megváltozott a játék képe, a bajsaiak megelégedtek az eredménnyel, a vendégek próbálkoztak ugyan a szépítéssel, de eredménytelenül.
A 8. forduló: Mladost (T)–Radnički (Z) 3:0, Tekstilac–BSK 4:1, Crvenka–Mladost (A) 2:0, Sloga–Tisza 2:1, Tavankut–Budućnost 1:0, Bácska–Polet 2:0, Bajsa–Mladost (P) 3:0, Radnički 1912–Vrbas 5:0.
1. Radnički 1912 |
8 |
7 |
1 |
0 |
21:1 |
22 |
2. Sloga |
8 |
6 |
1 |
1 |
15:8 |
19 |
3. Bajsa |
8 |
5 |
2 |
1 |
13:4 |
17 |
4. Mladost (A) |
8 |
5 |
2 |
1 |
16:11 |
17 |
5. Tisza |
8 |
5 |
1 |
2 |
16:9 |
16 |
6. Tekstilac |
8 |
5 |
1 |
2 |
12:7 |
16 |
7. Bácska |
8 |
3 |
2 |
3 |
16:14 |
11 |
8. Mladost (T) |
8 |
3 |
1 |
4 |
14:11 |
10 |
9. Radnički (Z) |
8 |
3 |
1 |
4 |
10:14 |
10 |
10. Budućnost |
8 |
2 |
3 |
3 |
4:6 |
9 |
11. Crvenka |
8 |
2 |
2 |
4 |
6:9 |
8 |
12. Polet |
8 |
2 |
1 |
5 |
9:14 |
7 |
13. Mladost (P) |
8 |
2 |
1 |
5 |
5:11 |
7 |
14. Vrbas |
8 |
2 |
1 |
5 |
9:19 |
7 |
15. Tavankut |
8 |
1 |
0 |
7 |
3:17 |
3 |
16. BSK |
8 |
0 |
2 |
6 |
6:20 |
2 |
A következő forduló (október 13-án és 14-én): Vrbas–Mladost (T), Mladost (P)–Radnički 1912, Polet–Bajsa, Budućnost–Bácska, Tisza–Tavankut, Mladost (A)–Sloga, BSK–Crvenka, Radnički (Z)–Tekstilac.
VAJDASÁGI LIGA – KELET
A 8. forduló: Krajina–Sloga 2:1, Kozara–BAK 1:0, Jedinstvo (TB)–Proleter 8:0, Begej–ŽAK 1:0, Budućnost–Radnički (S) 4:2, Kikinda–Jedinstvo (BK) 3:4, Mladost–Vojvodina 0:1, Radnićki (K)–Sloboda 0:1.
1. Sloboda |
8 |
5 |
2 |
1 |
15:4 |
17 |
2. Kozara |
8 |
5 |
2 |
1 |
12:7 |
17 |
3. Vojvodina |
8 |
5 |
1 |
2 |
11:5 |
16 |
4. Radnički (S) |
8 |
5 |
1 |
2 |
15:10 |
16 |
5. Jedinstvo (BK) |
8 |
4 |
2 |
2 |
20:13 |
14 |
6. Jedinstvo (TB) |
8 |
4 |
1 |
3 |
21:5 |
13 |
7. Budućnost |
8 |
4 |
1 |
3 |
13:12 |
13 |
8. ŽAK |
8 |
3 |
3 |
2 |
11:8 |
12 |
9. Krajina |
8 |
4 |
0 |
4 |
12:18 |
12 |
10. Mladost |
8 |
3 |
2 |
3 |
8:9 |
11 |
11. Begej |
8 |
1 |
6 |
1 |
8:8 |
9 |
12. BAK |
8 |
2 |
2 |
4 |
7:8 |
8 |
13. Sloga |
8 |
2 |
1 |
5 |
12:20 |
7 |
14. Kikinda |
8 |
1 |
3 |
4 |
14:20 |
6 |
15. Radnički (K) |
8 |
1 |
3 |
4 |
12:20 |
6 |
16. Proleter |
8 |
0 |
0 |
8 |
2:26 |
0 |
A következő forduló (október 13-án és 14-én): Sloboda–Krajina, Vojvodina–Radnički (K), Jedinstvo (BK)–Mladost, Radnički (S)–Kikinda, ŽAK–Budućnost, Proleter–Begej, BAK–Jedinstvo (TB), Sloga–Kozara.
VAJDASÁGI LIGA – DÉL
A 8. forduló: Tatra–Jedinstvo 0:0, Hajduk (Č)–1. Maj Ruma 0:1, Jugović–Sremac 2:0, Borac (S)–Radnički (Š) 2:1, Podrinje–Hajduk (B) 4:0, Podunavac–Sloga (T) 3:0, Laćarak–Hajduk (D) 0:4. A Sloga (E) szabad volt.
1. Jugović |
8 |
6 |
1 |
1 |
10:5 |
19 |
2. Borac (S) |
8 |
5 |
2 |
1 |
14:5 |
17 |
3. Podrinje |
8 |
5 |
2 |
1 |
13:4 |
17 |
4. 1. Maj |
7 |
5 |
0 |
2 |
15:10 |
15 |
5. Sremac |
7 |
4 |
2 |
1 |
7:4 |
14 |
6. Sloga (E) |
7 |
4 |
1 |
2 |
16:9 |
13 |
7. Podunavac |
8 |
3 |
1 |
4 |
12:8 |
10 |
8. Hajduk (B) |
7 |
3 |
1 |
3 |
9:10 |
10 |
9. Hajduk (D) |
7 |
3 |
0 |
4 |
12:7 |
9 |
10. Tatra |
8 |
2 |
3 |
3 |
8:7 |
9 |
11. Jedinstvo |
7 |
2 |
2 |
3 |
5:9 |
8 |
12. Sloga (T) |
7 |
2 |
1 |
4 |
5:10 |
7 |
13. Laćarak |
8 |
2 |
1 |
5 |
5:18 |
7 |
14. Radnički (Š) |
7 |
1 |
1 |
5 |
10:15 |
4 |
15. Hajduk (Č) |
8 |
0 |
0 |
8 |
1:21 |
0 |
A következő forduló (október 13-án és 14-én): Hajduk (D)–Sloga (E), Sloga (T)–Laćarak, Hajduk (B)–Podunavac, Radnički (Š)–Podrinje, Sremac–Borac (S), 1. Maj–Jugović, Jedinstvo–Hajduk (Č). A Tatra szabad.
SZABADKAI LIGA
A 8. forduló: Pannónia–Jadran 0:7, Vojvodina–Njegoš 2:1, Sloga–Đurđin 3:1, Proleter (Nj)–Vinogradar 1:4, Sutjeska–Obilić 1:0, Napredak–Proleter (RS) 0:1, Iskra–Radnički 2:0. A Zenta–Preporod találkozót szerdán, október 10-én játsszák.
1. Proleter (RS) |
8 |
7 |
1 |
0 |
21:9 |
22 |
2. Vojvodina |
8 |
5 |
2 |
1 |
19:5 |
17 |
3. Sutjeska |
8 |
5 |
1 |
2 |
17:7 |
16 |
4. Radnički |
8 |
5 |
1 |
2 |
13:8 |
16 |
5. Iskra |
8 |
5 |
1 |
2 |
15:11 |
16 |
6. Jadran |
8 |
3 |
4 |
1 |
18:8 |
13 |
7. Vinogradar |
8 |
4 |
1 |
3 |
18:16 |
13 |
8. Sloga |
8 |
4 |
1 |
3 |
14:15 |
13 |
9. Preporod |
7 |
3 |
2 |
2 |
11:10 |
11 |
10. Njegoš |
8 |
2 |
3 |
3 |
14:13 |
9 |
11. Obilić |
8 |
2 |
1 |
5 |
10:15 |
7 |
12. Napredak |
8 |
2 |
1 |
5 |
10:16 |
7 |
13. Đurđin |
8 |
1 |
2 |
5 |
8:15 |
5 |
14. Proleter (Nj) |
8 |
1 |
2 |
5 |
10:19 |
5 |
15. Zenta |
7 |
1 |
1 |
5 |
8:16 |
4 |
16. Panonija |
8 |
1 |
0 |
7 |
7:30 |
3 |
A következő forduló (október 13-án és 14-én): Jadran–Radnički, Proleter (RS)–Iskra, Obilić–Napredak, Preporod–Sutjeska, Vinogradar–Zenta, Đurđin–Proleter (Nj), Njegoš–Sloga, Pannónia–Vojvodina.