Liverpoolban rendezik a hétvége legnagyobb fociderbijét, ahol a házigazda és a Premier League-címvédő Manchester City csap össze – az angol bajnokság két pontazonossággal álló éllovasa. Jelenleg jobb gólkülönbséggel Pep Guardiola legénysége birtokolja az első helyet, ám a Pool hazai és bajnoki formáját tekintve elképzelhető, hogy vasárnap estétől egyedüli éllovas lesz angol földön – igaz, Jürgen Klopp csapata európai vereséggel hangolt a nagy hazai derbire (Napoli, 1:0).
Franciaországban is nagy rangadó van műsoron, ám itt már nem olyan nagy a tét, hiszen a PSG máris utcahosszal vezeti a Ligue 1-et (24 pont a második, 16 pontos Lille előtt). A párizsiak vasárnap esti ellenfele, a Lyon hátránya nem kevesebb, mint 10 pont lett nyolc forduló alatt.
A Serie A-ban a Napoli–Fiorentina összecsapás lehet a legérdekesebb, míg Spanyolországban a három meccs óta nyeretlen Barcelona ismét értékes pontokat hullajthat a Valencia otthonában – erre minden esély megvan, Garcia Toral csapata a héten az Old Traffordon szerzett pontot.
Portugáliára is érdemes odafigyelni, hiszen vasárnap két bajnokesélyes, a Benfica és a Porto csap össze.
SZOMBAT
7.00, Sportklub 4: Cserezo Oszaka–Gamba Oszaka
12.30, M4: Magyarország–Szerbia (U17-es Eb, selejtező)
13.00, Sportklub 1: Girona–Eibar
13.00, Sportklub 4: Rogaška–Dob
13.30, Sportklub 3: Leeds–Brentford
14.30, M4: Honvéd–Diósgyőr
14.30, Arena Sport 4: Titograd–Iskra
15.00, Digi Sport 1, Arena Sport 1: Cagliari–Bologna
15.00, Arena Sport 3: Gorica–Rijeka
15.30, Sport 2: Mainz–Hertha
16.00, Sportklub HD: Preston–Wigan
16.15, Spíler2 TV, Sportklub 3: Getafe–Levante
17.00, Digi Sport 3, Arena Sport 1: Lille–St-Étienne
18.00, Digi Sport 1, Arena Sport 2: Udinese–Juventus
18.00, Digi Sport 2, Sportklub HD: Antalyaspor–Galatasaray
18.30, Spíler1 TV, Sportklub 1: Manchester United–Newcastle
18.30, Spíler2 TV, Sportklub 3: Alavés–Real Madrid
18.30, Sport 2: Bayern–Mönchengladbach
18.30, Sportklub 1: Bolton–Blackburn
19.00, Sportklub 4: St. Gallen–Basel
19.15, M4: Ferencváros–Debrecen
19.55, Digi Sport 2: Amiens–Dijon
19.55, Digi Sport 3: Guingamp–Montpellier
20.00, Arena Sport 2: Nimes–Reims
20.30, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Empoli–Roma
20.30, Sportklub 3: Las Palmas–Alcorcón
20.45, Spíler2 TV, Sportklub 1: Leganés–Rayo Vallecano
21.00, Eurosport 2: Montreal Impact–Colombus Crew
21.30, Sport 1: Braga–Rio Ave
23.00, Eurosport 2: Toronto FC–Vancouver Whitecaps
23.00, Arena Sport 3: São Paulo–Palmeiras
VASÁRNAP
12.30, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Genoa–Parma
13.00, Spíler1 TV, Sportklub 1: Fulham–Arsenal
13.00, Arena Sport 1: Zemun–Crvena zvezda
13.15, Sport 1: Freiburg–Leverkusen
14.30, Sportklub 4: Willem II–Feyenoord
14.30, Arena Sport 3: Waregem–Anderlecht
15.00, Digi Sport 1, Arena Sport 2: Milan–Chievo
15.00, Digi Sport 2, Arena Sport 1: Lazio–Fiorentina
15.00, Digi Sport 3, Arena Sport 5: Bordeaux–Nantes
15.15, Spíler1 TV, Sportklub 1: Southampton–Chelsea
15.30, Sport 1: Hoffenheim–Frankfurt
16.00, Sportklub 3: Sahtar–Zorija
16.15, Spíler2 TV, Sportklub 2: Atlético Madrid–Betis
16.30, Arena Sport 3: Rudeš–Dinamo (Z)
17.00, Digi Sport 3, Arena Sport 2, Arena Sport 5: Marseille–Caen
17.00, Sportklub HD: Fenerbahçe–Başakşehir
17.30, Spíler1 TV, Sportklub 1: Liverpool–Manchester City
17.45, Sport 1: Leipzig–Nürnberg
17.45, M4: Vidi–MTK
18.00, Digi Sport 1, Arena Sport 1: Napoli–Sassuolo
18.30, Spíler2 TV: Sevilla–Celta Vigo
18.30, Sportklub 2: Benfica–Porto
19.00, Eurosport 2: DC United–Chicago Fire
19.00, Arena Sport 3: Hajduk–Osijek
19.25, Digi Sport 3: Konyaspor–Beşiktaş
20.00, Arena Sport 5: Gent–Genk
20.00, Sportklub 4: Cádiz–Gimnastic
20.30, Digi Sport 2, Arena Sport 4: SPAL–Inter
20.45, Spíler2 TV, Sportklub 1: Valencia–Barcelona
21.00, Digi Sport 1, Arena Sport 1: PSG–Lyon
21.00, Sportklub 2: Portimonense–Sporting
hétfő 1.00, Arena Sport 3: Racing–Boca Juniors