ZOMBORI FÉLMARATON

Belgrádi győzelem született

A sorrendben 39. Zombori Félmaratonon három kategóriában összesen 800 futó indult. A verseny fönnállása során ez volt a legtömegesebb rendezvény. A mostani félmaratont a belgrádi Aleksandar Adžić nyerte, aki 1:16 óra alatt futotta le a 21 kilométeres távot. Másodikként az ugyancsak belgrádi Miloš Dajević ért célba, harmadik pedig Predrag Knežević inđijai sportoló lett. A hölgyek közül a belgrádi Biljana Cvijanović bizonyult leggyorsabbnak, míg a Belgrádi Maraton idei győztese, Nora Trklja másodikként végzett, a magyarkanizsai Bognár Anna harmadikként ért célba.

A 7 kilométeres Dukat Sport futamot az apatini Đuro Borbelj és az újvidéki Aleksandra Burkanović nyerte. A 3x7 kilométeres Bonatti váltóra mintegy 40, egyenként háromfős csapat nevezett be, a győzelmet ebben a versenyszámban is belgrádi versenyzők szerezték meg.