Szabadka: Spartacus–Železničar 28:35 (12:19)

Sétaerdei sportcsarnok, 500 néző, vezette: Sekulić, Jovandić (Pancsova).

Spartacus: Pjevalica, St. Dimitrić 1, Peić, Sl. Dimitrić 2, Pernar 2, Perović, Gačević 6, Ristić, Stefanović 1, Kojadinović 1, Arđelan, Radosavljević 5, Leovac 1, Petrović 5, Kurteš 4, Abadžić.

Železničar: Milovanović 1, Sretenović 7, Mađar, Krsmančić 6, Gemaljević, Stanojević 1, Petković 1, Zlatanović, Spasić 3, Jevtić 1, Mirić 5, Đukić 5, Vučković 5.

Az alapszakaszgyőztes niši együttes különösebb probléma nélkül aratott győzelmet a középmezőnyben helyet foglaló szabadkai csapat felett. A 47. percben egy gólra felzárkózott a derekasan küzdő szabadkai együttes, ekkor azonban a vendégek sebességet váltottak, és az 54. percre már ötgólos előnyhöz jutottak, amelyet a mérkőzés végéig hét gólra növeltek.

A többi eredmény: Šamot–Partizan 26:38, Metaloplastika–Rudar 34:29, Jugović–Mokra Gora 24:25, Obilić–Crvena zvezda 28:30, Sloga–Požarevac 33:28. A végső sorrend: 1. Železničar 39, 2. Partizan 31, 3. Crvena zvezda 28, 4. Metaloplastika 26, 5. Obilić 26, 6. Rudar 23, 7. Sloga 21, 8. Spartacus 18, 9. Šamot 18, 10. Mokra Gora 17, 11. Požarevac 11, 12. Jugović 6 pont. A ligából a Požarevac és a kátyi Jugović esett ki, az első négy csapat pedig a pancsovai Dinamóval és a Vojvodinával folytatja a bajnokságot a bajnoki címért.

NŐI SZUPER B LIGA

Idegenben kapott ki a Halász

Inđija: Železničar–Halász József 25:22 (15:10)

USC, 100 néző, vezette: Bojan Tepavčević, Goran Tepavčević (Čačak).

Železničar: Žak, Anjol, Cvijanović 13, Zubović 4, Mihailović 1, Srdanović 2, Uglješić, Lukić 2, Živanović, Đorović, Kotarac, Boner 1, Žigić 1, Ignjatović 1.

Halász József: Zaj, Fajka 7, Király 3, Rákos 5, Beodranski 4, Vučetić, Мikusák 1, Surányi, Kovács 1, Kresoja, Aksin 1, Dudić.

Az adai Halász József csapata a szombati fordulóban 25:22 arányú vereséget szenvedett az inđijai Železničar vendégeként. A házigazdák jól kezdtek, hiszen a 6. percben már 5:0-ra vezetettek, s végig náluk volt az előny. A Železničar végül 15:10 arányú vezetéssel zárta az első félidőt. A folytatásban újra megpróbált felzárkózni a Halász, s a 49. percben sikerült feljönnie 19:18-ra, de a vendégek már nem tudták megfordítani az eredményt.

A 17. forduló: Požarevac–Vrbas 24:30, Pančevo–Pirot 31:28, Proleter–Zaječar 23:44, Minaqua–Kučevo 38:22. A sorrend: Minaqua 30, Zaječar 28, Vrbas 26, Pančevo 16, Kučevo és Železničar 15, Požarevac és Pirot 13, Halász József 8, Proleter 4, Metalac 2 pont.