Döntetlen a nyitófordulóban

Magyarkanizsa: Magyarkanizsa–Budućnost 2:2 (1:0)

Magyarkanizsai pálya, 20 néző, vezette: Vukanović (Szabadka). Góllövők: Magosi az 5., a 61., illetve Stamenković a 40., a 43. percben.

Magyarkanizsa: Kopasz (Bicskei), Dimitrijević, Borsos, Dér, Šoklovački, Visnyovszki, Magosi, Prkosovački (Lulity), Lackó Re., Lackó Ré., Sáfrány.

Budućnost: Cvetković, Nedeljković, Šarčević, Stanojević, Stamenković, Stanimirović, Obradović (Klimenta), Drakšan M., Nedeljkov, Drakšan A. (Maksimović), Lagundžija.

A Fejlesztési Liga tavaszi nyitófordulójában a magyarkanizsaiak utánpótláscsapata sok helyzetet alakított ki, a sok kihagyott lehetőség azonban a végén megbosszulta magát, s a hazaiaknak nem sikerült begyűjteniük a három pontot. A Tisza menti együttes Magosi Emese egyéni akciója után szerzett vezetést, ezt követően a hazaiak csapatkapitánya négy alkalommal is egyedül vezethette rá a labdát a bánátiak kapusára, ám ezek a ziccerek sorra kimaradtak. A második félidő elején a vendégek ügyesen kihasználták a hazai védelem hibáit, és három perc alatt megfordították az állást. A 61. percben Magosi lépett ki a védők közül, és szezonbeli 19. találatával megmentette az egyik pontot csapata számára.

SZUPERLIGA

Győztek a nagyok az utolsó fordulóban

A Crvena zvezda a Zemunt, a Partizan pedig a Boracot verte a Szuperliga alapszakaszának utolsó fordulójában. A tabella első nyolc csapata a felsőházban a bajnoki címért és az európai helyekért küzd a folytatásban, míg az alsóházban a két utolsó, kiesést jelentő hely elkerülése lesz a cél.

A 30. forduló: Crvena zvezda–Zemun 3:1, Voždovac–Čukarički 0:0, Javor–Bačka 2:1, Mačva–Mladost 2:1, Napredak–Radnički 3:1, Partizan–Borac 5:0, Spartacus–Radnik 3:1, Vojvodina–Rad 2:1.