2024. április 16., kedd
SZUPERLIGA

Tovább söpörnek a favoritok

Mindkét döntőesélyes csapat söpréssel győzött a női Szuperliga 13. fordulójában. Az Obilić Törökkanizsán minden gond nélkül verte a Vojvodinát, míg a Novi Sad a két győztes mérkőzést elkönyvelő Truzsinszki Viktória vezetésével Csókán diadalmaskodott.

Öt fordulóval a vége előtt a TSC újabb győzelmével egyértelművé vált, hogy a topolyai csapat lehet a negyedik az alapszakaszban, vagyis bejuthat a rájátszásba.

Szuperliga, férfiak, a 13. fordulóban: Palánka–Ada 2:4.

Obilić–Vojvodina 4:0

Részeredmények: Recskó–Dujaković 3:0 (11:1, 11:2, 11:6), Lupulescu–Bezzeg 3:0 (11:5, 11:9, 11:5), D. Vignjević–Majnel 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:3), Radonjić–Bezzeg 3:0 (11:3, 11:9, 11:5).

Folytatódott a törökkanizsaiak jó sorozata, amelynek során a vendégeknek csak egy játszma jutott.

Nők, 13. forduló: Csóka–Novi Sad 0:4, TSC–NS 2011 4:1, Obilić–Vojvodina 4:0, Crvena zvezda–Panonija 1:4, Zenta-Versec 4:0.