A toronymagas éllovas, már-már bajnoknak mondható Bayern együttesét fogadja a Lipcse csapata a Bundesliga 27. játéknapján, s könnyen lehet, hogy a Bikák számára sorsfordító találkozó lesz a vasárnapi (18.00). Ralph Hasenhüttl csapata ugyanis rengeteget botladozott a szezon idei felében – utóbbi négy meccsükből egyet sem nyertek meg –, emiatt már a hatodik helyre csúsztak vissza, ami az utolsó, európai porondot garantáló pozíció.
Amennyiben a bombaformában focizó, szinte mindenkin végigtaroló Bayern Lipcsében is besöpri a három pontot, a házigazda a pontvadászat hajrájára nehéz helyzetbe kerülhet, ami a dobogós helyezést illeti: a Schalke kiváló szériát fut, a Dortmund is mintha magára talált volna az utóbbi időben, s a Leverkusen–Frankfurt páros is lépéselőnyben van Willi Orbanék előtt pillanatnyilag. Ellenkező esetben, ha a Red Bull szezonbeli harmadik vereségét méri a bajor rekordbajnokra, Hasenhüttl gárdája visszanyerheti önbizalmát, és erőt meríthet a rendkívül kiélezettnek ígérkező bajnoki hajrára.
SZOMBAT
8.30, Sportklub 1: Hebei–Shandong
9.50, Arena Sport 3: Sydney–Brisbane
12.30, Sportklub 6: Rogaška–Mura
13.00, Sportklub 4: Deportivo–Las Palmas
13.00, Arena Sport 1: Sutjeska–Rudar
13.15, Sport1, Sportklub 2: Swansea–Tottenham (FA-kupa, negyeddöntő)
13.30, Sportklub 1: Fulham–QPR
15.00, Arena Sport 3: Lokomotiva–Inter (Zap.)
15.00, Arena Sport 1: Entella–Parma
15.30, Sportklub 6: Bengaluru–Chennaiyin (indiai liga, rájátszás, döntő)
16.00, Sportklub 2: Huddersfield–Crystal Palace
16.00, Sport1: Valencia–Alavés
16.30, M4: Videoton–Balmazújváros
17.00, Digi Sport 2, Arena Sport 2: Bordeaux–Rennes
17.00, Sportklub 1: Fenerbahçe–Galatasaray
17.30, Arena Sport 1: Sparta Praha–Slavia Praha
18.00, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Udinese–Sassuolo
18.30, Spíler TV, Sportklub 3: Liverpool–Watford
18.30, Sport1: Real Sociedad–Getafe
18.30, Eurosport 2: Wolfsburg–Schalke
18.30, Sportklub 5: Sturm–Altach
18.30, Sportklub 2: Bolton–Aston Villa
19.00, M4: Ferencváros–Puskás Akadémia
19.15, Sportklub 6: Feirense–Benfica
20.00, Digi Sport 3, Arena Sport 3: Montpellier–Dijon
20.00, Arena Sport 1: Toulouse–Strasbourg
20.45, Digi Sport 1, Arena Sport 4: SPAL–Juventus
20.45, Sport1, Sportklub 2: Manchester United–Brighton (FA-kupa, negyeddöntő)
20.45, Sportklub 3: Genk–Standard Liège (belga kupa, döntő)
21.30, Sportklub 5: Porto–Boavista
VASÁRNAP
0.00, Arena Sport 2: Talleres–Defensa y Justicia
7.00, Arena Sport 1: Melbourne Victory–CC Mariners
8.00, Sportklub 1: Kobe–C-Oszaka
12.00, Sport1, Sportklub 3: Leganés–Sevilla
12.00, Sportklub 2: Valladolid–Almería
12.30, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Sampdoria–Inter
12.35, Sportklub 4: Tianjin Teda–Tianjin Quanjian
13.00, Digi Sport 2, Arena Sport 2: Nice–PSG
13.00, Arena Sport 1: Partizan–Radnik
13.00, Sportklub 1: Derby–Cardiff
13.15, Eurosport 2: Dortmund–Hannover
14.00, Sportklub 5: Trabzon–Malatya
14.00, M4: Békéscsaba–Győr
14.30, Sportklub 4: Sparta–Ajax
14.30, Sportklub 6: Salzburg–Austria
14.30, Sport2, Sportklub 2: Wigan–Southampton (FA-kupa, negyeddöntő)
15.00, Digi Sport 2, Arena Sport 4: Crotone–Roma
15.00, Digi Sport 3, Arena Sport 1: Torino–Fiorentina
15.00, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Milan–Chievo
15.15, Arena Sport 5: Motherwell–Celtic
15.30, Eurosport 2: Köln–Leverkusen
16.15, Sport1, Sportklub 1: Barcelona–Athletic Bilbao
16.45, Sportklub 5: Zwolle–Feyenoord
17.00, Digi Sport 2, Arena Sport 3: St-Étienne–Guingamp
17.00, Arena Sport 1: Mačva–Crvena zvezda
17.30, Eurosport 2: Lipcse–Bayern
17.30, Sport2, Sportklub 2: Leicester–Chelsea (FA-kupa, negyeddöntő)
18.30, Sport1, Sportklub 1: Villarreal–Atlético Madrid
18.30, Sportklub 6: Celta Vigo–Málaga
18.30, Sportklub 5: Dinamo Kijev–Vorszkla
20.45, Sport1, Sportklub 2: Real Madrid–Girona
20.45, Digi Sport 2, Arena Sport 4: Napoli–Genoa
20.45, Arena Sport 2: Lazio–Bologna
21.00, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Marseille–Lyon
21.15, Sportklub 3: Sporting–Rio Ave
22.00, Eurosport 2: Dallas–Seattle