2022. május 24., kedd
HÉTVÉGI FOCIAJÁNLÓ

Nehéz a Bikák dolga

Sorsfordító mérkőzés várhat Ralph Hasenhüttlre
Sorsfordító mérkőzés várhat Ralph Hasenhüttlre

A toronymagas éllovas, már-már bajnoknak mondható Bayern együttesét fogadja a Lipcse csapata a Bundesliga 27. játéknapján, s könnyen lehet, hogy a Bikák számára sorsfordító találkozó lesz a vasárnapi (18.00). Ralph Hasenhüttl csapata ugyanis rengeteget botladozott a szezon idei felében – utóbbi négy meccsükből egyet sem nyertek meg –, emiatt már a hatodik helyre csúsztak vissza, ami az utolsó, európai porondot garantáló pozíció.

Amennyiben a bombaformában focizó, szinte mindenkin végigtaroló Bayern Lipcsében is besöpri a három pontot, a házigazda a pontvadászat hajrájára nehéz helyzetbe kerülhet, ami a dobogós helyezést illeti: a Schalke kiváló szériát fut, a Dortmund is mintha magára talált volna az utóbbi időben, s a Leverkusen–Frankfurt páros is lépéselőnyben van Willi Orbanék előtt pillanatnyilag. Ellenkező esetben, ha a Red Bull szezonbeli harmadik vereségét méri a bajor rekordbajnokra, Hasenhüttl gárdája visszanyerheti önbizalmát, és erőt meríthet a rendkívül kiélezettnek ígérkező bajnoki hajrára.

SZOMBAT

8.30, Sportklub 1: Hebei–Shandong

9.50, Arena Sport 3: Sydney–Brisbane

12.30, Sportklub 6: Rogaška–Mura

13.00, Sportklub 4: Deportivo–Las Palmas

13.00, Arena Sport 1: Sutjeska–Rudar

13.15, Sport1, Sportklub 2: Swansea–Tottenham (FA-kupa, negyeddöntő)

13.30, Sportklub 1: Fulham–QPR

15.00, Arena Sport 3: Lokomotiva–Inter (Zap.)

15.00, Arena Sport 1: Entella–Parma

15.30, Sportklub 6: Bengaluru–Chennaiyin (indiai liga, rájátszás, döntő)

16.00, Sportklub 2: Huddersfield–Crystal Palace

16.00, Sport1: Valencia–Alavés

16.30, M4: Videoton–Balmazújváros

17.00, Digi Sport 2, Arena Sport 2: Bordeaux–Rennes

17.00, Sportklub 1: Fenerbahçe–Galatasaray

17.30, Arena Sport 1: Sparta Praha–Slavia Praha

18.00, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Udinese–Sassuolo

18.30, Spíler TV, Sportklub 3: Liverpool–Watford

18.30, Sport1: Real Sociedad–Getafe

18.30, Eurosport 2: Wolfsburg–Schalke

18.30, Sportklub 5: Sturm–Altach

18.30, Sportklub 2: Bolton–Aston Villa

19.00, M4: Ferencváros–Puskás Akadémia

19.15, Sportklub 6: Feirense–Benfica

20.00, Digi Sport 3, Arena Sport 3: Montpellier–Dijon

20.00, Arena Sport 1: Toulouse–Strasbourg

20.45, Digi Sport 1, Arena Sport 4: SPAL–Juventus

20.45, Sport1, Sportklub 2: Manchester United–Brighton (FA-kupa, negyeddöntő)

20.45, Sportklub 3: Genk–Standard Liège (belga kupa, döntő)

21.30, Sportklub 5: Porto–Boavista

VASÁRNAP

0.00, Arena Sport 2: Talleres–Defensa y Justicia

7.00, Arena Sport 1: Melbourne Victory–CC Mariners

8.00, Sportklub 1: Kobe–C-Oszaka

12.00, Sport1, Sportklub 3: Leganés–Sevilla

12.00, Sportklub 2: Valladolid–Almería

12.30, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Sampdoria–Inter

12.35, Sportklub 4: Tianjin Teda–Tianjin Quanjian

13.00, Digi Sport 2, Arena Sport 2: Nice–PSG

13.00, Arena Sport 1: Partizan–Radnik

13.00, Sportklub 1: Derby–Cardiff

13.15, Eurosport 2: Dortmund–Hannover

14.00, Sportklub 5: Trabzon–Malatya

14.00, M4: Békéscsaba–Győr

14.30, Sportklub 4: Sparta–Ajax

14.30, Sportklub 6: Salzburg–Austria

14.30, Sport2, Sportklub 2: Wigan–Southampton (FA-kupa, negyeddöntő)

15.00, Digi Sport 2, Arena Sport 4: Crotone–Roma

15.00, Digi Sport 3, Arena Sport 1: Torino–Fiorentina

15.00, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Milan–Chievo

15.15, Arena Sport 5: Motherwell–Celtic

15.30, Eurosport 2: Köln–Leverkusen

16.15, Sport1, Sportklub 1: Barcelona–Athletic Bilbao

16.45, Sportklub 5: Zwolle–Feyenoord

17.00, Digi Sport 2, Arena Sport 3: St-Étienne–Guingamp

17.00, Arena Sport 1: Mačva–Crvena zvezda

17.30, Eurosport 2: Lipcse–Bayern

17.30, Sport2, Sportklub 2: Leicester–Chelsea (FA-kupa, negyeddöntő)

18.30, Sport1, Sportklub 1: Villarreal–Atlético Madrid

18.30, Sportklub 6: Celta Vigo–Málaga

18.30, Sportklub 5: Dinamo Kijev–Vorszkla

20.45, Sport1, Sportklub 2: Real Madrid–Girona

20.45, Digi Sport 2, Arena Sport 4: Napoli–Genoa

20.45, Arena Sport 2: Lazio–Bologna

21.00, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Marseille–Lyon

21.15, Sportklub 3: Sporting–Rio Ave

22.00, Eurosport 2: Dallas–Seattle