Szabadka: Spartacus–Jugović 33:24 (16:13)

Sétaerdei sportcsarnok, 300 néző, vezette: Antić, Jakovljević (Belgrád).

Spartacus: St. Dimitrić 2, Peić Tukuljac 1, Sl. Dimitrić 2, Pernar 1, Perović 9, Gačević 1, Ristić, Potpara 5, Kojadinović, Arđelan (3 védés), Radosavljević 6, Leovac, Stefanović, Petrović 6, Kurteš, Abadžić (8 védés).

Jugović: Milovanović 1, Jokić 3, Petrović 1, Vrgović 5, Kočić, Momčilović 1, Karanović 3, Mladenović, Bosnić, Komlanov 2, Andrić (8 védés), Milić 1, Ranisavljević 5, Vitas (3 védés), Karan 2, Žikić.

Az első félidőben még egy kicsit akadozott a hazai gépezet, a második harminc percben azonban percről percre növelte előnyét a Spartacus. A győzelem még simább lehetett volna, a hét megítélt hétméteresből azonban a hazaiak mindössze kettőt értékesítettek. A többi eredmény: Sloga–Metaloplastika 27:32, Šamot–Obilić 23:17, Crvena zvezda–Mokra Gora 33:28, Požarevac–Partizan 21:25, Železničar–Rudar 37:22. Az élcsoport: 1. Železničar 27, 2. Partizan 23, 3. Crvena zvezda 19, … 7. Spartacus 15 ponttal stb.

NŐI SZUPER B LIGA

Az adaiak ismét kikaptak a Kučevótól

Kučevo: Kučevo–Halász József 25:21 (12:11)

Az általános iskola sportcsarnoka, 80 néző, vezette: Dušan Vasiljević, Željko Vasiljević (Požarevac).

Kučevo: Мihajlović, Đoković 3, Joksić, Radosavljević 5, Đordević 9, Gudurić, Đurković, Knežević 6, Ristić, Krstović 1, Šulejić, Miletić, Stojanović, Stanković, Lukić 1.

Halász József: Zaj, Fajka 4, Surányi, Balázs 6, Király 2, Rákos 3, Beodranski 3, Vučetić, Мikusák 3, Kovács, Fehér, Aksin.

A 12. forduló keretében a Halász József vasárnap kikapott a Kučevo otthonában. Az adaiaknak nem sikerült a visszavágás, mert a Kučevo – akárcsak a bajnokság elején – most is 25:21 arányban nyert. A mérkőzésen elsőként az adai együttes talált be, de a házigazdák kiegyenlítettek, majd a csapatok fej fej mellett haladtak a félidő közepéig. Ekkor a Kučevo meglépett, és már négy találattal is vezetett, de a félidő végére az adaiaknak sikerült 12:11-re felzárkózniuk. A következő játékrészben a házigazdák tovább növelték az előnyüket a Halásszal szemben, amely a félidő közepére már ötgólos hátrányba került. Az adai együttesnek nem sikerült lefaragnia a hátrányt, és végül a házigazdák négy találattal nyertek.

A 12. forduló többi eredménye: Zaječar–Pirot 30:22, Metalac–Železničar 21:40, Minaqua–Pančevo 33:26, Proleter–Požarevac 25:38. A sorrend: Minaqua 22, Zaječar 18, Vrbas 16, Kučevo 13, Pirot és Železničar 11, Pančevo 10, Požarevac 9, Halász József 6, Proleter és Metalac 2.