Szabadka: Spartacus–Beovuk 81:76 (21:19, 20:16, 15:21, 25:20)

Sétaerdei sportcsarnok, 400 néző, vezette: Mrdak, Strika, Svrkota (Belgrád).

Spartacus: Jovanović 5, S. Gazibegović, Nikolić 13, Pejić 18, Lučić 5, Tanasković 12, Kojović 5, Sladoje 15, V. Gazibegović, Kuridža, Šajin 8, Barna.

Beovuk: Jevđenić, Dragović, Marjanović, Musić 23, Nerandžić 14, Grušanović 2, Vojinović, Camović, Maksimović 14, Bezbradica 10, Vučićević 13.

Nyolc vereséget követően nyertek a Spartacus kosárlabdázói, Dragoljub Vidačić vezetőedző pedig első alkalommal vezette győzelemre a kék-fehér alakulatot. A kevesebbet hibázó Spartacus a harmadik negyedben már 15 pontos előnyt szerzett, amelyet „sikerült” eljátszani, és a zárónegyed előtt 56:56-os döntetlenre álltak a csapatok. A negyedik negyedben főleg védekezésben javultak fel a hazaiak, a támadáskihasználás továbbra is elég nagy akadályokba ütközött. A fordulatot Pejić hárompontos dobása jelentette, mellyel hétpontos előnyhöz jutott a Spartacus. A vendégek az utolsó másfél percben főleg személyi hibákkal próbálták meg tördelni a játékot, de a hazaiak pontosak voltak a büntetővonalról, így tavaly november óta újra győzelmet ünnepelhetett a szabadkai együttes.

A többi eredmény: Vojvodina–Zlatibor 95:78, Borac–Tamiš 77:66, Metalac–Dunav 94:77, Dynamic–Mladost 109:86, Radnički–Versec 85:92, az OKK Beograd–Sloga mérkőzést lapzártánk után játszották. A sorrend: 1. Dynamic 33, 2. Borac 32, 3. Versec 31, 4. Metalac 29, … 10. Spartacus 26 ponttal stb.