Szabadka: Spartacus–Dynamic 87:88 (23:21, 26:21, 15:22, 23:24)

Sétaerdei sportcsarnok, 800 néző, vezette: Glišić, Ninković, Strika.

Spartacus: Jovanović 2, Hristov 25, S. Gazibegović, Nikolić 12, Pejić 11, Lučić 12, Tanasković 13, Kojović 3, Sladoje 1, V. Gazibegović 8, Barna.

Dynamic: Eldridge 7, Washington 28, Beslać, Krstić 19, Ćapin 5, Đurasović 10, Varda 8, Majauskas, Miladinović, Grbović, Rakićević 7, Zekavičić 4.

Drámai végjátékban kapott ki a Spartacus az I. liga rangadóján. A harmadik negyed közepén a Spartacus 11 pontos előnyre tett szert, de elsősorban Washington és Eldridge vezetésével, valamint a játékvezetői hármas hathatós támogatásával – akik a mérkőzésen mindvégig elég furcsa kritériumot alkalmaztak – a vendégek lefaragták hátrányukat, és egypontos előnyre tettek szert. A bírói tévedések csúcsa néhány másodperccel a vége előtt következett, amikor Hristov tört a vendégkosárra, két védő szabálytalanul szerelte, de a játékvezetők sípja néma maradt.

A többi eredmény: Vojvodina–Metalac 103:87, Borac–Radnički 97:64, OKK Beograd–Versec 84:71, Zlatibor–Mladost 85:79, Sloga–Dunav 69:57, Tamiš–Beovuk 93:85. Az élcsoport: 1. Dynamic 18, 2. Metalac 17, 3. Spartacus 17 ponttal stb.