A bajnoki éllovas Manchester City és az Arsenal összecsapását rendezik előbb (15.15) a vasárnap délutáni két Premier League-rangadó közül. Pep Guardiola együttese tíz forduló után már 5 pontos előnnyel vezet, és a második játéknap Everton elleni betlijét leszámítva kizárólag győzelmet írt be. Arsène Wengerék az utóbbi évekhez hasonlóan jól, de nem a legjobban muzsikálnak – az ötödik helyen állnak a pontvadászatban, és időnként elkerülhető pontvesztésekbe szaladnak bele, október közepén például a Watford otthonában kaptak ki.
A vasárnapi slágerpárharc a Chelsea–Manchester United (17.30) lesz. Antonio Conte, a kékek edzője szerint csapatának össze kell szednie magát a Rómában elszenvedett, fájó BL-vereséget követően: „Meg kell találnunk magunkban az erőt, hogy mindent bele tudjunk adni a United ellen. Dolgoznunk kell, és meg kell értenünk, hogy idén nagyon mély tartalékokat kell mozgósítanunk ahhoz, hogy minden porondon versenyképesek legyünk” – fogalmazott az olasz, míg portugál kollégája, José Mourinho szerint nagy meccs vár rájuk, de nem azért, mert egykor az ellenfél kispadján ült: „Ugyanúgy megyek a Stamford Bridge-re, mint az Emiratesbe vagy más nagy csapat stadionjába. Az ellenfelünk miatt lesz nagy tétje a mérkőzésnek.”
SZOMBAT
8.00, Sportklub 1: Guangzhou–Tiencsin Csüancsien
8.00, Sportklub 2: Sanghaj–Jiangszu
9.50, Arena Sport 3: Newcastle Jets–Wellington
12.00, Sportklub 2: Kayserispor–Trabzonspor
13.00, Sport2, Sportklub 4: Valencia–Leganés
13.00, Arena Sport 1: Mladost–Sutjeska
13.25, Digi Sport 2: St. Johnstone–Celtic
13.30, Spíler TV, Sportklub 1: Stoke–Leicester
13.30, Sportklub 5: Shaw Lane–Mansfield (FA-kupa)
15.00, Arena Sport 3: Cibalia–Istra
15.15, Eurosport 2: Hamburg–Stuttgart
15.30, M4: Ferencváros–DVSC
16.00, Sportklub 3: Sturm–Rapid
16.00, Sportklub 4: Aston Villa–Sheffield Wednesday
16.15, Sport2, Sportklub 1: Deportivo–Atlético Madrid
17.00, Digi Sport 2, Arena Sport 3: Angers–PSG
18.00, Eurosport 2: Dortmund–Bayern
18.00, Digi Sport 3, Arena Sport 4: Bologna–Crotone
18.30, Spíler TV, Sportklub 1: West Ham–Liverpool
18.30, Sport2, Sportklub 2: Alavés–Espanyol
18.30, Sportklub 4: Brentford–Leeds
19.35, M4: Honvéd–Puskás Akadémia
19.55, Digi Sport 3: Nantes–Toulouse
20.00, Digi Sport 2, Arena Sport 2: Monaco–Guingamp
20.15, Arena Sport 3: San Lorenzo–Banfield
20.45, Digi Sport 1, Arena Sport 4: Genoa–Sampdoria
20.45, Sport2, Sportklub 1: Barcelona–Sevilla
21.00, Arena Sport 1: Wydad Casablanca–Al Ahly (afrikai BL, döntő, visszavágó)
21.30, Sportklub 3: Porto–Belenenses
22.00, Arena Sport 2: brazil bajnokság
VASÁRNAP
0.00, Arena Sport 3: Racing Club–Talleres
6.00, Sportklub 2: Kasima–Urava
7.00, Arena Sport 1: Brisbane–CC Mariners
11.45, Sport1: Levante–Girona
12.30, Digi Sport 1, Arena Sport 3: Inter–Torino
13.00, Spíler TV, Sportklub 1: Tottenham–Crystal Palace
13.00, Arena Sport 1: Mačva–Partizan
13.15, Sportklub 5: Middlesbrough–Sunderland
14.30, Sportklub 4: Ajax–Utrecht
14.30, Sportklub 3: Lokomotiv–CSZKA
15.00, Arena Sport 4: Juventus–Benevento
15.00, Arena Sport 3: Lazio–Udinese
15.00, Arena Sport 5: Nice–Dijon
15.00, Digi Sport 1, Arena Sport 2: Fiorentina–Roma
15.00, Digi Sport 3, Arena Sport 1: Chievo–Napoli
15.00, M4: Győr–MTK
15.15, Spíler TV, Sportklub 1: Manchester City–Arsenal
15.30, Eurosport 2: Köln–Hoffenheim
16.00, Sportklub 6: Basel–Young Boys
16.15, Sport2: Celta Vigo–Athletic Bilbao
16.45, Sportklub 3: PSV–Twente
17.00, Digi Sport 3, Arena Sport 3: Marseille–Caen
17.00, Sportklub 2: Rubin–Zenit
17.00, Arena Sport 1: Radnički–Crvena zvezda
17.30, Spíler TV, Sportklub 1: Chelsea–Manchester United
17.30, Sportklub 4: Göztepe–Beşiktaş
17.55, Digi Sport 1: Atalanta–SPAL
18.00, Eurosport 2: Wolfsburg–Hertha
18.00, Digi Sport 2, Arena Sport 5: Anderlecht–Club Brugge
18.00, Sportklub 6: Hobro–Aalborg
19.00, Sportklub 2: Guimarães–Benfica
19.00, Arena Sport 3: Slaven–Dinamo
20.00, Arena Sport 5: brazil bajnokság
20.00, Sportklub 6: Almería–Cadíz
20.45, Digi Sport 1, Arena Sport 4: Sassuolo–Milan
20.45, Sport1, Sportklub 1: Real Madrid–Las Palmas
21.00, Digi Sport 2, Arena Sport 3: St-Étienne–Lyon
21.00, Eurosport 1: Toronto–NY Red Bulls
22.00, Arena Sport 1: River Plate–Boca Juniors
22.00, Arena Sport 5: brazil bajnokság
23.05, Eurosport 1: New York City–Columbus