VÍZILABDA

A Partizan értékes győzelme

Kiválóan működött a Partizan védelme (Fotó: Beta/AP)

A Partizan fiatal legényei mindössze 48 órával a BL 1. fordulójának kimerítő, a magyar OSC ellen játszott mérkőzése után voltak kénytelenek Rijekára utazni, ahol a Kantrida medencéjében mindig veszélyes Primorje fogadta őket. A belgrádiak azonban nagyon jó játékkal, főleg a kiváló védekezéssel (az első és a harmadik negyedben, valamint az utolsó játékrész nagy részében nem kaptak gólt) megszerezték a győzelmet, így érdekes lesz figyelni november 8-án a dubrovniki meccset, amikor a Partizan a félelmetes Jug vendége lesz.

Eredmények, 3. forduló, A1: Primorje–Partizan 4:10, Mladost–Mornar 14:7, Primorac–Jug 9:16, POŠK–Budva 11:7, Jadran (S)–Jadran (HN) 8:10. A sorrend: Jug és Mladost 9, Jadran (HN), Partizan és POŠK 6, Jadran (S), Primorje és Mornar 3, Budva és Primorac 0 pont.

A2: Valjevo–Šabac 7:9, Vojvodina–Cattaro 12:6, Medveščak–Zadar 11:7, Nais–Crvena zvezda 6:9. A sorrend: Crvena zvezda 9, Šabac, Vojvodina és Valjevo 6, Medveščak 4, Nais 3, Cattaro 1, Zadar és Solaris 0 pont.