A csoport
1. forduló: Franciaország–Románia 2:1 (Giroud 57., Payet 89., illetve Stancu (11-esből) 65.), Albánia–Svájc 0:1 (Schäer 5.). 2. forduló: Románia–Svájc 1:1 (Stancu (11-esből) 18., illetve Mehmedi 57.), Franciaország–Albánia 2:0. 3. forduló: Svájc–Franciaország 0:0, Románia–Albánia 0:1 (Sadiku 43.).
1. Franciaország |
3 |
2 |
1 |
0 |
4:1 |
7 |
2. Svájc |
3 |
1 |
2 |
0 |
2:1 |
5 |
3. Albánia |
3 |
1 |
0 |
2 |
1:3 |
3 |
4. Románia |
3 |
0 |
1 |
2 |
2:4 |
1 |
B csoport
1. forduló: Wales–Szlovákia 2:1 (Bale 10., Robson-Kanu 81., illetve Duda 61.), Anglia–Oroszország 1:1 (Dier 73., illetve Berezuckij 90+2.). 2. forduló: Oroszország–Szlovákia 1:2 (Glusakov 80., illetve Weiss 32., Hamšík 45.), Anglia–Wales 2:1 (Vardy 56., Sturridge 90+2., illetve Bale 42.). 3. forduló: Szlovákia–Anglia 0:0, Oroszország–Wales 0:3 (Ramsey 11., Taylor 20., Bale 67.).
1. Wales |
3 |
2 |
0 |
1 |
6:3 |
6 |
2. Anglia |
3 |
1 |
2 |
0 |
3:2 |
5 |
3. Szlovákia |
3 |
1 |
1 |
1 |
3:3 |
4 |
4. Oroszország |
3 |
0 |
1 |
2 |
2:6 |
1 |
C csoport
1. forduló: Lengyelország–Észak-Írország 1:0 (Milik 51.), Németország–Ukrajna 2:0 (Mustafi 19., Schweinsteiger 90+2.), Ukrajna–Észak-Írország 0:2 (McAuley 49., McGinn 90.), Németország–Lengyelország 0:0.
1. Németország |
2 |
1 |
1 |
0 |
2:0 |
4 |
2. Lengyelország |
2 |
1 |
1 |
0 |
1:0 |
4 |
3. É.-Írország |
2 |
1 |
0 |
1 |
2:1 |
3 |
4. Ukrajna |
2 |
0 |
0 |
2 |
0:4 |
0 |
A következő forduló (június 21., 18 óra): Ukrajna–Lengyelország (Marseille), Észak-Írország–Németország (Párizs).
D csoport
1. forduló: Törökország–Horvátország 0:1 (Modrić 41.), Spanyolország–Csehország 1:0 (Piqué 87.). 2. forduló: Csehország–Horvátország 2:2 (Perišić 37., Rakitić 59., illetve Škoda 76., Necid (11-esből) 90+2.), Spanyolország–Törökország 3:0 (Morata 34., 48., Nolito 37.).
1. Horvátország |
2 |
1 |
1 |
0 |
3:2 |
4 |
2. Spanyolország |
2 |
2 |
0 |
0 |
4:0 |
6 |
3. Csehország |
2 |
0 |
1 |
1 |
2:3 |
1 |
4. Törökország |
2 |
0 |
0 |
2 |
0:4 |
0 |
A következő forduló (június 21., 21 óra): Horvátország–Spanyolország (Bordeaux), Csehország–Törökország (Lens).
E csoport
1. forduló: Írország–Svédország 1:1 (Hoolahan 48., illetve Clark (öngól) 71.), Belgium–Olaszország 0:2 (Giaccherini 32., Pellé 90+3.). 2. forduló: Olaszország–Svédország 1:0 (Eder 88.), Belgium–Írország 3:0 (Lukaku 48., 70., Witsel 61.).
1. Olaszország |
2 |
2 |
0 |
0 |
3:0 |
6 |
2. Belgium |
2 |
1 |
0 |
1 |
3:2 |
3 |
3. Svédország |
2 |
0 |
1 |
1 |
1:2 |
1 |
4. Írország |
2 |
0 |
1 |
1 |
1:4 |
1 |
A következő forduló (június 22., 21 óra): Olaszország–Írország (Lille), Svédország–Belgium (Nizza).
F csoport
1. forduló: Magyarország–Ausztria 2:0 (Szalai 62., Stieber 87.), Portugália–Izland 1:1 (Nani 31., illetve Bjarnason 50.), Izland–Magyarország 1:1 (Sigurðsson (11-esből) 40., illetve Sævarsson (öngól) 88.), Portugália–Ausztria 0:0.
1. Magyarország |
2 |
1 |
1 |
0 |
3:1 |
4 |
2. Izland |
2 |
0 |
2 |
0 |
2:2 |
2 |
3. Portugália |
2 |
0 |
2 |
0 |
1:1 |
2 |
4. Ausztria |
2 |
0 |
1 |
1 |
0:2 |
1 |
A következő forduló (június 22., 18 óra): Magyarország–Portugália (Lyon), Ausztria–Izland (Saint-Denis).