I. LIGA
A 24. forduló: ČSK–Donji Srem 3:0, Loznica–Inđija 2:0, Sloboda–Radnički 1923 5:1, Napredak–Bačka (P) 2:0, Proleter–Kolubara 2:2, Dinamo–Zemun 1:3, Bežanija–Sloga 2:2, BSK–Sinđelić 2:1.
1. Napredak 24 18 4 2 39:18 58
2. Bačka (P) 24 13 6 5 38:24 45
3. ČSK 24 12 3 9 23:17 39
4. Bežanija 24 10 8 6 29:19 38
5. Sinđelić 24 10 7 7 28:19 37
6. Inđija 24 9 7 8 34:22 34
7. Proleter 24 7 12 5 24:22 33
8. Zemun 24 9 6 9 25:25 33
9. Sloga 24 7 9 8 26:29 30
10. BSK 24 8 6 10 27:33 30
11. Kolubara 24 7 8 9 17:21 29
12. Donji Srem 24 6 10 8 21:26 28
13. Dinamo 24 8 4 12 22:33 28
14. Sloboda 24 6 8 10 28:28 26
15. Loznica 24 5 9 10 17:29 24
16. Radnički 1923 24 1 5 18 18:51 8
A következő forduló (május 4-én): BSK–ČSK, Sinđelić–Bežanija, Sloga–Dinamo, Zemun–Proleter, Kolubara–Napredak, Bačka (P)–Sloboda, Radnički 1923–Loznica, Inđija–Donji Srem.
VAJDASÁGI LIGA
A 24. forduló: Radnički (NP)–Dolina 0:0, Cement–Zenta 0;3, Sloga–TSC 0:0, Odžaci–Omladinac 2:0, Dunav–Bácska 1901 3:0, Banat–Vršac 2:0, Radnički (Š)–Radnički (M) 0:1, Borac–Železničar 3:1.
1. Odžaci 24 15 6 3 37:15 51
2. Radnički (M) 24 12 7 5 33:24 43
3. TSC 24 10 9 5 20:12 39
4. Radnički (NP) 24 11 6 7 23:22 39
5. Zenta 24 9 10 5 25:19 37
6. Bácska 1901 24 9 9 6 31:24 36
7. Dunav 24 8 10 6 27:20 34
8. Sloga 24 8 6 10 24:27 30
9. Železničar 24 9 3 12 27:37 30
10. Omladinac 24 7 8 9 22:24 29
11. Radnički (Š) 24 6 10 8 16:18 28
12. Cement 24 7 7 10 24:30 28
13. Borac 24 7 3 14 34:36 24
14. Vršac 24 5 8 11 21:39 23
15. Banat (–6) 24 6 8 10 14:22 20
16. Dolina 24 4 8 12 21:30 20
A következő forduló (május 7-én és 8-án): Borac–Radnički (NP), Železničar–Radnički (Š), Radnički (M)–Banat, Vršac–Dunav, Bácska 1901–Odžaci, Omladinac–Sloga, TSC–Cement, Zenta–Dolina.
BÁCSKAI LIGA
A 24. forduló: Tekstilac–Vrbas 2:0, Szabadka–Tisza 1:2, Radnički (Z)–Srbobran 0:2, Bácska (P)–Zadrugar 0:2, Bratstvo–Polet 13:0, Mladost (T)–Tavankút 4:1, Becse–ŽAK 3:2, OFK Mladost–Sloga 1:4.
1. Bratstvo 24 20 4 0 65:10 64
2. Sloga 24 17 2 5 58:23 53
3. Becse 24 15 4 5 57:17 49
4. Tisza 24 12 5 7 41:30 41
5. Mladost (T) (–1) 24 12 2 10 43:42 37
6. Srbobran 24 10 5 9 35:33 35
7. Zadrugar 24 9 6 9 41:32 33
8. OFK Mladost (–1) 24 10 3 11 33:36 32
9. Tavankút 24 9 5 10 32:35 32
10. Szabadka 24 8 5 11 33:35 29
11. Vrbas 24 8 5 11 38:43 29
12. Bácska (P) 24 8 2 14 28:52 26
13. Tekstilac 24 6 4 14 23:59 22
14. ŽAK 24 5 6 13 23:41 21
15. Polet 24 6 3 15 33:71 21
16. Radnički (Z) 24 4 5 15 14:38 17
A következő forduló (május 7-én és 8-án): OFK Mladost–Tekstilac, Sloga–Becse, ŽAK–Mladost (T), Tavankút–Bratstvo, Polet–Bácska (P), Zadrugar–Radnički (Z), Srbobran–Szabadka, Tisza–Vrbas.
BÁNÁTI LIGA
A 24. forduló: ŽAK–Sloboda 0:2, Jedinstvo (TB)–Sloga 5:1, Proleter–Mladost 7:0, Vršac United–Crvena zvezda 2:0, Radnički (K)–Radnički (N) 0:1, Slavia–Jedinstvo (BK) 1:1, Budućnost–Polet 8:0, Kozara–Radnički (S) 7:0.
1. Radnički (N) 24 21 1 2 77:14 64
2. Kozara 24 15 5 4 50:12 50
3. Jedinstvo (BK) 24 13 4 7 55:33 43
4. Jedinstvo (TB) 24 12 3 9 43:30 39
5. Radnički (S) 24 12 3 9 45:40 39
6. Vršac United 24 11 3 10 34:34 36
7. Budućnost 24 11 2 11 37:28 35
8. Sloboda 24 11 2 11 40:39 35
9. Sloga 24 11 1 12 36:42 34
10. Proleter 24 9 6 9 31:38 33
11. Slavia 24 8 5 11 42:38 29
12. Radnički (K) 24 8 4 12 29:35 28
13. Crvena zvezda 24 8 0 16 23:41 24
14. ŽAK (–1) 24 7 3 14 20:47 23
15. Mladost 24 7 1 16 27:68 22
16. Polet 24 6 1 17 23:73 19
A következő forduló (május 7-én és 8-án): Kozara–ŽAK, Radnički (S)–Budućnost, Polet–Slavia, Jedinstvo (BK)–Radnički (K), Radnički (N)–Vršac United, Crvena zvezda–Proleter, Mladost–Jedinstvo (TB), Sloga–Sloboda.
ÚJVIDÉKI–SZERÉMSÉGI LIGA
A 24. forduló: Veternik–Hajduk 0:0, Laćarak–Slavija 5:0, Sloga–Jedinstvo 0:0, Budućnost (SN)–Jugović 3:0, Sremac–Kabel 2:1, Crvena zvezda–ŽSK 7:1, Borac–Mladost 4:2, a Kupinovo–Budućnost (G) találkozót ma játsszák.
1. Crvena zvezda 24 16 3 5 51:26 51
2. Jedinstvo 24 15 4 5 56:27 49
3. ŽSK 24 13 3 8 43:46 42
4. Budućnost (G) 23 11 6 6 34:29 39
5. Sremac 24 11 4 9 39:38 37
6. Borac 24 10 6 8 47:31 36
7. Mladost 24 10 6 8 43:35 36
8. Kabel 24 9 8 7 39:31 35
9. Hajduk 24 9 4 11 33:41 31
10. Laćarak 24 8 6 10 29:33 30
11. Veternik (–1) 24 8 6 10 44:41 29
12. Kupinovo 23 9 2 12 28:35 29
13. Budućnost (SN) 24 7 6 11 35:40 27
14. Slavija 24 8 2 14 30:38 26
15. Sloga 24 6 5 13 33:49 23
16. Jugović 24 4 3 17 24:68 15
A követező forduló (május 7-én és 8-án): Borac–Veternik, Mladost–Crvena zvezda, ŽSK–Sremac, Kabel–Budućnost (SN), Jugović–Kupinovo, Budućnost (G)–Sloga, Jedinstvo–Laćarak, Slavija–Hajduk.
SZABADKAI LIGA
A 24. forduló: Radnički–Njegoš 0:6, Pannónia–Obilić 1:2, Tornyos–Preporod 0:3, Jadran–Vinogradar 0:1, Proleter–Bajsa 2:0, Potisje–Bácska 5:3, az Egység–Krivaja találkozót ma játsszák, a Sloga szabad volt.
1. Potisje 22 14 3 5 66:27 45
2. Obilić 23 14 2 7 62:36 44
3. Vinogradar 22 12 4 6 46:31 40
4. Njegoš 23 11 5 7 44:32 38
5. Pannónia 23 12 1 10 57:40 37
6. Jadran 22 10 5 7 57:39 35
7. Krivaja 22 10 5 7 33:22 35
8. Bácska 22 9 6 7 41:39 33
9. Sloga 22 9 4 9 40:38 31
10. Preporod 23 8 7 8 43:45 31
11. Bajsa 22 9 3 10 43:42 30
12. Radnički 23 8 3 12 47:60 27
13. Proleter 22 5 7 10 36:45 22
14. Egység 21 3 3 15 20:90 12
15. Tornyos 22 3 2 17 26:75 11
A következő forduló (május 7-én és 8-án): Njegoš–Potisje, Bácska–Proleter, Bajsa–Jadran, Vinogradar–Tornyos, Preporod–Egység, Krivaja–Sloga, Obilić–Radnički, a Pannónia szabad.
NB I.
Kiesett a Puskás
Az utolsó, 33. forduló: Békéscsaba–Debrecen 0:0, Diósgyőr–Paks 0:2, Haladás–Ferencváros 0:1, MTK–Vasas 0:2, Puskás Akadémia–Honvéd 2:1, Újpest–Videoton 0:3.
A bajnokság végeredménye:
1. Ferencváros 33 24 4 5 69:23 76
2. Videoton 33 17 4 12 42:29 55
3. Debrecen 33 14 11 8 48:34 53
4. MTK 33 14 9 10 39:37 51
5. Haladás 33 13 11 9 33:37 50
6. Újpest 33 11 13 9 42:37 46
7. Honvéd 33 12 7 14 40:39 43
8. Paks 33 12 7 14 41:40 43
9. Diósgyőr 33 10 8 15 37:47 38
10. Vasas 33 9 5 19 32:54 32
11. Puskás 33 7 10 16 35:51 31
12. Békéscsaba 33 6 9 18 25:55 27