ASZTALITENISZ

Negyedik helyen telel a Zenta

A női Szuperliga őszi idényének utolsó mérkőzésén a Zenta 4:2-re nyert Versecen a város nevét viselő együttes ellen, s ezzel az észak-bácskai együttes végzett a negyedik helyen, megelőzve a Versecet és az újvidéki Panoniját. A mérkőzés legizgalmasabb és legfontosabb találkozójára 2:2-es állásnál került sor, amikor Una Radak és Ivana Vejnović nézett farkasszemet. Az ötödik játszmában hol az egyik, hol a másik versenyzőnek volt meccslabdája, s a szettet végül a zentai asztaliteniszező nyerte meg 18:16-ra.

A 9. fordulóban megszerezte első győzelmét a Csóka, amely Tamásfalván 4:3-ra nyert a Rapid ellen. Az őszi idényt így három együttes, a Csóka, a Rapid és az újvidéki Vojvodina is 1-1 győzelemmel fejezte be, s nagyon valószínű, hogy a tavaszi idény végén ez a három csapat közül kerül majd ki a két kieső.

Női Szuperliga, 9. forduló: Versec–Zenta 2:4 (Jokić–Vejnović 0:3, Dani–Veréb 1:3, Radak–Mendergiš 3:1, Jokić–Veréb 3:0, Radak–Vejnović 2:3, Dani–Mendergiš 0:3), Rapid–Csóka 3:4 (Vasiljević–Szórád 3:0, Menger–Bečejski 1:3, Turkoanje–Kormányos Zs. 1:3, Vasiljević–Bečejski 3:1, Turkoanje–Szórád 3:1, Menger–Kormányos Zs. 1:3, Vasiljević/Turkoanje–Bečejski/Kormányos Zs. 2:3).