NBA LIGA

Apja ünnepén a fia remekelt

A charlotte-i meccs félidejében a hazai klub ünnepséget rendezett Dell Curry tiszteletére, aki a klubban minden idők legjobb irányítója, huzamosabb ideje a hazai meccsek tv-kommentátora, így összességében a város kosárlabdájának érdemes embere. A napot úgy választották meg, hogy jelen lehessen az idősebb fia, Stephen is, aki a Golden State legjobbja. A fiú megvárta az ünnepség befejezését, majd a harmadik negyedben egymaga 28 pontot szórt, amivel csapata könnyedén nyert, és már 20:0 a mérlege. A philadelphiai meleg fogadtatás, majd a Fehér Házban rendezett fogadás annyira feldobták a visszavonulófélben levő Kobe Bryantet, hogy Washingtonban a legjobb napjaira emlékeztető 31 pontot jegyzett, amiből 12-t a hajrában, ezzel a Lakers harmadik idei győzelmét jegyezte.