LABDARÚGÁS – SZERBIAI SZUPERLIGA

Győzelem, valamint felszólítás a vezetőség távozására

Szabadka: Spartacus–Voždovac 1:0 (1:0)
Városi stadion, 300 néző, vezette: Dimitrijević (Loznica). Góllövő: Trivunović a 23. percben.
Spartacus: Aleksić, Lazić, Šarac, Torbica, Trivunović, Nosković (Džugurdić), Novaković (Ilić), Mezei, Milić, Antonić, Radović.
Voždovac: Supić, Đorđević, Jašić, Vasiljević, Mihajlov, Sekulić, Milovanović, Babović, Obradović (Veljović), Pavićević (Nikolić), Marušić (Tripković).
A sárga lapok és sérülések miatt tartalékos összeállításban játszó Spartacus nyerni tudott a belgrádi együttes ellen, és ezzel 2013. november 23-a után győztek újra bajnoki mérkőzésen a Kék Galambok. Az első félidőben a hazaiak játszottak veszélyesebben, és a 23. percben egy kapu előtti kavarodásból Trivunović vezetéshez juttatta a Spartacust. Növelhették volna előnyüket a hazaiak, de előbb Torbica, majd Nosković próbálkozásait hiúsította meg a belgrádi kapus, Supić. A második félidőben a vendégek az egyenlítésre törekedtek, Babović lábában benne is volt az egyenlítő gól, de közeli lövését Aleksić bravúrral hárította a 74. percben. Az utolsó lehetőség Milovanović előtt adódott, de szabadrúgása épphogy elkerülte a hazai kaput.
A második félidőben a szabadkai szurkolótábor az északiról átköltözött a nyugati lelátóra, szinte szemtől szembe került a díszpáholyban helyet foglaló Spartacus-vezetőséggel, kiket azonnali lemondásra szólított fel.

Szerbiai Szuperliga, 24. forduló: Spartacus–Voždovac 1:0, Radnički (K)–OFK Beograd 1:3, Rad–Javor 1:0, Novi Pazar–Crvena zvezda 0:1, Partizan–Jagodina 2:0, Sloboda–Vojvodina 1:2, Radnički (N)–Napredak 1:0, Čukarički–Donji Srem 3:1.