Nagy előnyről vereség

A Partizan csapata nem volt képes feltenni a pontot az i-re. A belgrádi kosarasok 14 pontos előnyt herdáltak el Münchenben a Bayern ellen, az Euroliga második csoportszakasza 2. fordulójának mérkőzésén, így két vereséggel az F csoport sereghatói. A Partizan a harmadik negyedben 52:38-ra is vezetett, a hátramaradt 14 percben azonban a Svetislav Pešić edzette német gárda 33:13-as részeredménnyel fordított, és két forduló után két győzelme van. Nagy meglepetés, sőt a híres film címére utalva csoda történt Milánóban, ahol az Armani csapata 30 pontos, 81:51 arányú vereséget mért a kétszeres címvédő és az idei sorozatban eddig veretlen görög Olympiakoszra. A görögök európai meccsen 35 évvel ezelőtt dobtak ilyen kevés pontot. A Partizan a 3. fordulóban a moszkvai CSZKA csapatát látja vendégül.