FUTSAL

Szegedi győzelem Magyarkanizsán

A Magyarkanizsa–Zenta–Ada Labdarúgó-szövetség szervezésében a Magyarkanizsai Gyógyfürdő sportcsarnokában barátságos nemzetközi kispályás labdarúgó-mérkőzést játszott a nagybecskereki Sas Marbo és a szegedi Utc Szeged csapata.

Mindkét csapat hazájában az első ligában szerepel, és soraikban válogatott játékosok is vannak. A mérkőzés bevételét sportfelszerelés vásárlására fordítják az utánpótlás korosztályú csapatok részére.

Sas Marbo–Utc Szeged 4:5 (3:3)

Játékvezetők: Simović és Nikolić (Szikics). Góllövők: Paštar az 5., Kiss a 7., Radin a 14. és Stanković a 35., illetve Hegyesi a 15., Dürgő a 16., Berndt a 17., Szentes-Bíró a 22. és Vasas a 27. percben.

Kitűnő mérkőzésen a nagybecskerekiek már 3:0 arányban vezettek, de a szegediek három perc alatt egyenlítettek, így döntetlen eredménnyel zárult az első félidő. A második félidőben a szegediek kétgólos előnyt szereztek, a nagybecskerekiek a hajrában szépítettek, s végül az Utc Szeged minimális arányú győzelmet aratott.