2024. május 3., péntek

A TSC ötgólos mérkőzésen nyert a Vojvodina ellen

Ötgólos mérkőzésen nyert a TSC egyik közvetlen riválisa, a Vojvodina ellen a Szerb Szuperliga rájátszásának első fordulójában Topolyán. A TSC Arénában a hazai gárda egy kiemelkedően izgalmas mérkőzésen 3:2-re győzte le az újvidéki csapatot.

A TSC már a 3-ik percben  Pantović révén vezetésshez jutott. Csupán két perccel később  Ćirković cselezte ki védőjét a baloldalon, és a kapu hosszú oldalát lőtte ki. A tizenharmadik percben  Zukić egy tizenhat méteres szabadrúgást lőtt a jobb felső sarokba: 2:1. A második félidő is izgalmasan indult. A 61. percben Ivanović  kiegyenlítette az állást. A 73-ik percben azonban ismét előnyhöz jutott a TSC: Pantović másodszor is betalált.

A TSC megőrizte tízpontos előnyét a tabellán. A negyedik helyen a kragujevaci Radnički 1923 van most, mely csapat 4:3-ra nyert a Čukarički ellen. A következő fordulóban a TSC a második helyen álló Partizan ellen játszik Belgrádban.

Nyitókép: Fotó: TSC